درباره ما چه میدانید
نوآوری به سبک پی

قوانین و مقررات
همراهان گرامی شرکت nbp
لطفا موارد زیررا جهت استفاده بهینه از محصولات و خدمات به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب سایت شرکت در هر زمانی ، به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین،از سوی کاربر می باشد.
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های سایت شرکت منطبق با قانون تجارت الکترونیک و قوانین حمایت از مصرف کننده جمهوری اسلامی ایران است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت این قوانین و قوانین مربوط به شرکت می باشد.
در صورتی که در قوانین مندرج تغیراتی در آینده ایجاد شود،درهمین صفحه منتشر و بروزرسانی می شود.
شرکت nbp در تمام طول شبانه روز محصولات و خدمات خود را از طریق سایت ارايه می کند ولی پاسخگویی به مشتریان و تحویل محصولات و خدمات و مراجعه حضوری از ساعت 9صب تا ساعت19 می باشد.

درباره ما

تعاریف
مشتری یا خریدار: به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش از هر محصول و خدمات می پردازد.
فروشنده: به شخصی گفته می شود که با عنوان فروشنده ثبت نام کرده است و فقط به فروش محصولات و خدمات می پردازد.
بازاریاب: به شخصی گفته می شود که با عنوان بازاریاب ثبت نام کرده است و علاوه بر انجام فروش محصولات و خدمات ، اجازه ی فروش پکیج های کاری را هم دارد.
به منظور اجرای دقیق و صحیح قوانین و مقررات و رسیدگی به تخلفات ،کمیته انضباطی با تر کیب زیر تشکیل خواهد شد:
1.مدیر عامل یا نماینده وی
2.اعضای هیئت رئیسه
3.مدیران آموزش
4.مسئول شعبه
مسئول دفتر و مدیران آموزش هر شهر واجد شرایط برای تصمیم گیری در مورد بازاریاب خاطی می باشند و بعد از ارجاع به مدیریت شرکت تصمیم نهایی اعمال خواهد شد.
قوانین عمومی
در خرید پکیج کاری دقت فرمایید،لذا در صورت منصرف شدن از خرید پکیج یا تغیر در امتیازات پکیج،امکان این امر وجود ندارد.
کلیه مشخصات متقاضی باید منطبق بر اطلاعات کارت ملی و شناسنامه وی باشد.مسئولیت درج اطلاعات شخصی و بانکی اشتباه به عهده ی متقاضی بوده و شرکت هیچ گونه مسئولیتی نسبت به ورود اطلاعات غلط ناقص حتی به صورت سهوی را نخواهد داشت.
شرکت nbp به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و ار آن محافظت می کند.شما عزیزان هم سعی کنید از حریم خصوصی شرکت محافظت کنید و در حفظ آن کوشا باشید.
تمامی قیمت های محصولات و خدمات توسط شرکت مشخص شده است و فروشنده ها و بازاریاب ها موظفند با قیمت مشخص شده ، محصولات را بفروش برسانند.
قوانین آکادمی
ما بازاریابان شرکت nbp بر این باوریم ک:
احترام به قانون و اجرای مقررات ضامن امنیت و سلامت جامعه کاری ماست.
تکیه بر همین باورهاست که ما را متعهد می سازد تا:
پوشش و حجاب اسلامی خود را در محیط آکادمی رعایت کنیم.
ساعت ورود و خروج به آکادمی را رعایت کنیم.
در حفظ اموال و تجهیزات و نظافت محیط آکادمی کوشا باشیم.
از تجمع در جلوی درب آکادمی شرکت و کشیدن سیگار در محیط کاری و جلوی درب خودداری کنیم.
از پارک کردن وسایل نقلیه به طوری که برای سایر همسایگان مزاحمت ایجاد کند خودداری کنیم.
از پرداختن به مباحث غیر کاری در داخل و جلوی درب آکادمی خودداری کنیم.
در برقراری روابط با دیگران،شئون واخلاق اسلامی را رعایت کنیم و از ایجاد مزاحمت برای دیگر همکاران در داخل آکادمی جدا خودداری کنید.
از بزرگ نمایی و گفتن حرف های خلاف واقعیت در مورد شرکت،مدیریت،محصولات و خدمات و... خودداری کنید.
در صورت تخلف بازاریاب ها از هر یک ازمفاد قوانین و مقررات شرکت و اثبات آن،از کلیه خدمات و اعتبارات کسب شده محروم میگردد و ایشان حق هیچ گونه ادعایی را نخواهند داشت. با رعایت مفاد این قوانین ،توکل به خدای بزرگ و جدیت در کار،یقین داریم که آینده این تجارت موجب رشد و شکوفایی اقتصاد کشور عزیزمان ایران خواهد شد.

درباره ما
nbpmarketing

قوانین و مقررات

همراهان گرامی شرکت nbp
لطفا موارد زیررا جهت استفاده بهینه از محصولات و خدمات به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب سایت شرکت در هر زمانی ، به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین،از سوی کاربر می باشد. توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های سایت شرکت منطبق با قانون تجارت الکترونیک و قوانین حمایت از مصرف کننده جمهوری اسلامی ایران است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت این قوانین و قوانین مربوط به شرکت می باشد. در صورتی که در قوانین مندرج تغییراتی در آینده ایجاد شود،درهمین صفحه منتشر و به روزرسانی می شود. قیمت های محصولات و خدمات می تواند تغییر داشته باشد و در صورت تغییر کل مجموعه موظف به رعایت قیمت های جدید می باشند و نمی توانند نسبت به آن اعتراض کنند. شرکت nbp در تمام طول شبانه روز محصولات و خدمات خود را از طریق سایت ارائه می کند ولی پاسخگویی به مشتریان و تحویل محصولات و خدمات و مراجعه حضوری از ساعت 9 صب تا ساعت 19 می باشد.

نوآوری به سبک پی

توسعه اینترنت باعث تحول و تغیر زیادی در زندگی ما شده است و این روند باعث شده استفاده از خدمات آنلاین تمام دغدغه روزمره ما شود،از انجام عملیات بانکی گرفته تا خرید و سفارش اینترنتی کالا و خدمات.
این امر باعث شده است که چند جوان ایرانی به جای تقلید و تکرار یک کار تکراری،در راستای رهنمودهای رهبر انقلاب،پرچمدار گام دوم انقلاب باشند و به واسطه رونق تولید و حمایت از تولیدات ملی کمکی بزرگ به اقتصاد کشور کنند،تا نام ایران و ایرانی در جای جای دنیا شنیده شود.
شرکت آرکا پدیده مهام تاو با برند نوآوری بسبک پی (nbp) در تاریخ 1397/9/6 به مدیریت آقای پیام پیمانی و اعضای هیئت رئیسه آقای وحید حسینی و آقای مهدی شوقی با هدف کارآفرینی و اشتغال زایی در زمینه رفرال مارکتینگ تاسیس شده است.
تمایل هر چه بیشتر مردم به همگامی با تکنولوژی و استفاده از روش های مدرن خرید آنلاین ، ما را بر آن داشت کامل ترین و بزرگ ترین بستر خرید و فروش محصولات و خدمات را با مدرن ترین متد روز دنیا تشکیل دهیم.

arrow