کارت ویزیت
nbpmarketing

کارت ویزیت

کارت ویزیت الکترونیک یک کد اختصاصی تحت مدیریت خودتان می باشد که شما به واسطه این کد می توان ید ارتباط موثری با مشتریان خود داشته باشید و این ارتباط را برای همیشه حفظ کنید
طریقه چگونگی و عملکرد کارت ویزیت الکترونیک به این صورت می باشد، اگر کسی نام کد شما را که از قبل رزرو کرده ایدبه سامانه ی 50001235 پیامک کند. در همان لحظه کارت ویزیت الکترونیکی شما برای او پیامک می شود که شام ل تمام اطلاعات کاری شما من جمله خدمات – آدرس مغازه یا شرکت – تلفن همراه – تلفن ثابت و .. می باشد و شما ره تلفن همراه آن فرد بصورت اتوماتیک در ایمیل شما ویا در دفتر کاریتان ذخیره شده و شما یک بانک اطلاعاتی بزرگ از مشتری ان خود خواهید داشت و می توانید هر پیامک یا اطلاعیه یا تبریک یا مناسبات و … را توسط گوشی تان به صورت هوشمند به مشتری ان خود ارسال کنید این کارت ویزیت هرگز تمام نمی شود.
مزایای این کارت ویزیت عبارت است از:
1.ذخیره اتومات شماره مشتری
۲. می توانید هرجای ایران کارت ویزیت خود را ارسال کنید .
۳. قابل ویرایش بودن نامحدود کارت ویزیت به صورت رایگان
۴. تمام مشخصات و آدرس خود را بدون محدودیت داخل کارت ویزیت الکترونیک می‌نویسید و برای مشتری ارسال می شود
۵. با داشتن شماره مشتری همیشه با او در ارتباطید و تخفیفات و محصولات جدید رو به او اطلاع می دهید
6. کلاس کاری بالایی دارد نسبت به کارت ویزیت کاغذی
برای دریافت خدمات کارت ویزیت می توانید با خرید پکیج کاری علاوه بر خدمات کارت ویزیت از خدمات دیگر شرکت به طور رایگان استفاده کنید

برای دسترسی به این محتوا باید به عنوان بازاریاب یا فروشنده ثبت نام کنید و پکیج خریداری کنید

ثبت نام کنید
درباره ما
nbpmarketing

قوانین و مقررات

همراهان گرامی شرکت nbp
لطفا موارد زیررا جهت استفاده بهینه از محصولات و خدمات به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب سایت شرکت در هر زمانی ، به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین،از سوی کاربر می باشد. توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های سایت شرکت منطبق با قانون تجارت الکترونیک و قوانین حمایت از مصرف کننده جمهوری اسلامی ایران است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت این قوانین و قوانین مربوط به شرکت می باشد. در صورتی که در قوانین مندرج تغییراتی در آینده ایجاد شود،درهمین صفحه منتشر و به روزرسانی می شود. قیمت های محصولات و خدمات می تواند تغییر داشته باشد و در صورت تغییر کل مجموعه موظف به رعایت قیمت های جدید می باشند و نمی توانند نسبت به آن اعتراض کنند. شرکت nbp در تمام طول شبانه روز محصولات و خدمات خود را از طریق سایت ارائه می کند ولی پاسخگویی به مشتریان و تحویل محصولات و خدمات و مراجعه حضوری از ساعت 9 صب تا ساعت 19 می باشد.

نوآوری به سبک پی

توسعه اینترنت باعث تحول و تغیر زیادی در زندگی ما شده است و این روند باعث شده استفاده از خدمات آنلاین تمام دغدغه روزمره ما شود،از انجام عملیات بانکی گرفته تا خرید و سفارش اینترنتی کالا و خدمات.
این امر باعث شده است که چند جوان ایرانی به جای تقلید و تکرار یک کار تکراری،در راستای رهنمودهای رهبر انقلاب،پرچمدار گام دوم انقلاب باشند و به واسطه رونق تولید و حمایت از تولیدات ملی کمکی بزرگ به اقتصاد کشور کنند،تا نام ایران و ایرانی در جای جای دنیا شنیده شود.
شرکت آرکا پدیده مهام تاو با برند نوآوری بسبک پی (nbp) در تاریخ 1397/9/6 به مدیریت آقای پیام پیمانی و اعضای هیئت رئیسه آقای وحید حسینی و آقای مهدی شوقی با هدف کارآفرینی و اشتغال زایی در زمینه رفرال مارکتینگ تاسیس شده است.
تمایل هر چه بیشتر مردم به همگامی با تکنولوژی و استفاده از روش های مدرن خرید آنلاین ، ما را بر آن داشت کامل ترین و بزرگ ترین بستر خرید و فروش محصولات و خدمات را با مدرن ترین متد روز دنیا تشکیل دهیم.

درباه ما