کارت تخفیف
nbpmarketing

کارت تخفیف

در سال های اخیر رقابت بر سر جذب و حفظ مشتریان در تمامی کسب و کارها به شدت دیده می شود.هم صاحبان مشاغل بدنبال جذب مشتری بیشتر هستند و هم مشتریان با وسواس بیشتر به دنبال بهترین خدمات می باشند.
ما در شرکت nbp به دنبال این هستیم که به واسطه ی طرحی نوین هم در هزینه های افراد صرفه جویی کنیم و هم باعث رونق مشاغل مختلف شویم.
شرکتnbp قصد دارد بزرگترین باشگاه مشتریان ایران را تشکیل دهد.در این طرح ما بستری را فراهم می کنیم که مشاغل مختلف تخفیف ، آفر و یا اشانتیونی را در نظر گرفته و افراد به واسطه ی کارت و بن تخفیف nbp از این تخفیفات بهره مند شوند.
مراکز تخفیفاتی شرکت nbp در 7شاخه مختلف مشخص شده است.
مراکز پزشکی   مراکز خدماتی    مراکز خرید و فروشگاهی    مراکز رفاهی   مراکز تفریحی    مراکز سلامت و طب سنتی   مراکز حقوقی شما به راحتی می توانید
با تهیه این کارت های تخفیف به مدت یک سال در هزینه های روزمره خود صرفه جویی کنید و با مراکز معتبر در سرتاسر ایران آشنا شده و لذت دل نشین تخفیف را تجربه کنید.

برای دسترسی به این محتوا باید به عنوان بازاریاب یا فروشنده ثبت نام کنید و پکیج خریداری کنید

ثبت نام کنید
درباره ما
nbpmarketing

قوانین و مقررات

همراهان گرامی شرکت nbp
لطفا موارد زیررا جهت استفاده بهینه از محصولات و خدمات به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب سایت شرکت در هر زمانی ، به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین،از سوی کاربر می باشد. توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های سایت شرکت منطبق با قانون تجارت الکترونیک و قوانین حمایت از مصرف کننده جمهوری اسلامی ایران است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت این قوانین و قوانین مربوط به شرکت می باشد. در صورتی که در قوانین مندرج تغییراتی در آینده ایجاد شود،درهمین صفحه منتشر و به روزرسانی می شود. قیمت های محصولات و خدمات می تواند تغییر داشته باشد و در صورت تغییر کل مجموعه موظف به رعایت قیمت های جدید می باشند و نمی توانند نسبت به آن اعتراض کنند. شرکت nbp در تمام طول شبانه روز محصولات و خدمات خود را از طریق سایت ارائه می کند ولی پاسخگویی به مشتریان و تحویل محصولات و خدمات و مراجعه حضوری از ساعت 9 صب تا ساعت 19 می باشد.

نوآوری به سبک پی

توسعه اینترنت باعث تحول و تغیر زیادی در زندگی ما شده است و این روند باعث شده استفاده از خدمات آنلاین تمام دغدغه روزمره ما شود،از انجام عملیات بانکی گرفته تا خرید و سفارش اینترنتی کالا و خدمات.
این امر باعث شده است که چند جوان ایرانی به جای تقلید و تکرار یک کار تکراری،در راستای رهنمودهای رهبر انقلاب،پرچمدار گام دوم انقلاب باشند و به واسطه رونق تولید و حمایت از تولیدات ملی کمکی بزرگ به اقتصاد کشور کنند،تا نام ایران و ایرانی در جای جای دنیا شنیده شود.
شرکت آرکا پدیده مهام تاو با برند نوآوری بسبک پی (nbp) در تاریخ 1397/9/6 به مدیریت آقای پیام پیمانی و اعضای هیئت رئیسه آقای وحید حسینی و آقای مهدی شوقی با هدف کارآفرینی و اشتغال زایی در زمینه رفرال مارکتینگ تاسیس شده است.
تمایل هر چه بیشتر مردم به همگامی با تکنولوژی و استفاده از روش های مدرن خرید آنلاین ، ما را بر آن داشت کامل ترین و بزرگ ترین بستر خرید و فروش محصولات و خدمات را با مدرن ترین متد روز دنیا تشکیل دهیم.

درباه ما