کتابخانه
nbpmarketing

کتابخانه مجازی

کتابخانه مجازی کتابخانه ای است که در آن کتاب ها بجای کاغذ به صورت الکترونیک ذخیره شده اند و محتوای الکترونیکی این کتابخانه به گونه ای می باشد که هر فردی در هر نقطه و در هر زمانی با استفاده از اینترنت بتواند دسترسی داشته باشد. به واسطه ی کتابخانه مجازی دیگر افراد نیازی به رفتن به یک مکان خاصی ندارند و فرد می تواند در هر لحظه و در هر مکانی وارد یک کتابخانه بزرگ شود.
در ایران تقریبا 60درصد مردم کتاب های غیر درسی نمی خوانند یعنی از هشتاد میلیون نفر فقط سی میلیون نفر هستند که کتاب های غیر درسی می خوانند و طبق آمار سرانه ی مطالعه در ایران دوازده ونیم دقیقه در شبانه روز می باشد.
مطالعه فقط در بین شمار اندکی از ایرانیان جریان دارد و حتی بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان نیز جز کتاب درسی،مطالعه دیگری ندارد.
مزایای کتابخانه مجازی
1.شما نیازی به رفتن کتابخانه مجازی ندارید.
2.درهر زمان از شبانه روز می توانید مطالعه کنید
3.شما به راحتی می توانید از یک فهرست به یک کتاب خاص،سپس به یک فصل خاص و ... بروید.
4.کتابخانه مجازی شما به هیچ عنوان از بین نمی رود.
5.شما برای داشتن یک کتابخانه صد عددی هزینه ی زیادی باید صرف کنید ولی کتابخانه مجازی هزینه ی خیلی کمتری را دارد.
کتابخانه مجازی همیشه و در همه جا در جیب شماست.
ما در شرکت nbp سعی داریم با در اختیار گزاشتن یک کتابخانه مجازی به افراد،فرهنگ کتاب خوانی و کتابداری را در ایران گسترش دهیم و سرانه ی مطالعاتی کشور را به صورت چشمگیری تغییر دهیم.

برای دسترسی به این محتوا باید به عنوان بازاریاب یا فروشنده ثبت نام کنید و پکیج خریداری کنید

ثبت نام کنید
درباره ما
nbpmarketing

قوانین و مقررات

همراهان گرامی شرکت nbp
لطفا موارد زیررا جهت استفاده بهینه از محصولات و خدمات به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب سایت شرکت در هر زمانی ، به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین،از سوی کاربر می باشد. توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های سایت شرکت منطبق با قانون تجارت الکترونیک و قوانین حمایت از مصرف کننده جمهوری اسلامی ایران است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت این قوانین و قوانین مربوط به شرکت می باشد. در صورتی که در قوانین مندرج تغییراتی در آینده ایجاد شود،درهمین صفحه منتشر و به روزرسانی می شود. قیمت های محصولات و خدمات می تواند تغییر داشته باشد و در صورت تغییر کل مجموعه موظف به رعایت قیمت های جدید می باشند و نمی توانند نسبت به آن اعتراض کنند. شرکت nbp در تمام طول شبانه روز محصولات و خدمات خود را از طریق سایت ارائه می کند ولی پاسخگویی به مشتریان و تحویل محصولات و خدمات و مراجعه حضوری از ساعت 9 صب تا ساعت 19 می باشد.

نوآوری به سبک پی

توسعه اینترنت باعث تحول و تغیر زیادی در زندگی ما شده است و این روند باعث شده استفاده از خدمات آنلاین تمام دغدغه روزمره ما شود،از انجام عملیات بانکی گرفته تا خرید و سفارش اینترنتی کالا و خدمات.
این امر باعث شده است که چند جوان ایرانی به جای تقلید و تکرار یک کار تکراری،در راستای رهنمودهای رهبر انقلاب،پرچمدار گام دوم انقلاب باشند و به واسطه رونق تولید و حمایت از تولیدات ملی کمکی بزرگ به اقتصاد کشور کنند،تا نام ایران و ایرانی در جای جای دنیا شنیده شود.
شرکت آرکا پدیده مهام تاو با برند نوآوری بسبک پی (nbp) در تاریخ 1397/9/6 به مدیریت آقای پیام پیمانی و اعضای هیئت رئیسه آقای وحید حسینی و آقای مهدی شوقی با هدف کارآفرینی و اشتغال زایی در زمینه رفرال مارکتینگ تاسیس شده است.
تمایل هر چه بیشتر مردم به همگامی با تکنولوژی و استفاده از روش های مدرن خرید آنلاین ، ما را بر آن داشت کامل ترین و بزرگ ترین بستر خرید و فروش محصولات و خدمات را با مدرن ترین متد روز دنیا تشکیل دهیم.

درباه ما